УКР
Вхід
Реєстрація 0 товарів
Офіційний сайт виробника дитячого та підліткового одягу SmileTime
063-550-70-19 066-99-38-908 097-210-7-210

Виміри дитячого одягу

Як правильно зняти мірки і вибрати розмір?

Для зручності наших покупців ми зробили основні виміри по всім готовим виробам, які представлені в нашому інтернет-магазині. Цю інформацію Ви зможете побачити в описі товару, зайшовши безпосередньо на сторінку товару.

Незважаючи на гадану простоту, правильно зняти мірки непроста справа. Особливо якщо ваша дитина занадто малий або занадто рухливий і його важко обміряти, то скористайтеся тими предметами одягу, які йому зараз саме час, і порівняйте з вимірами представленими на сайті.

Щоб вам було простіше знімати мірки, пов'яжіть по талії дитини тонку матерчату бейку - це полегшує зняття мірок, пов'язаних з лінією талії.

Як виміряти зріст

Вимірюється від верхівки дитини до підлоги. Зріст - є важливою міркою при визначенні розміру.

Як виміряти обхват грудей

Ця мірка знімається по самим виступаючим точкам грудей. Сантиметр не слід занадто сильно натягувати чи послаблювати. Він повинен щільно, але без натягу прилягати до тіла. Зазвичай вказується в половинному розмірі - напівобхват грудей.

Як виміряти обхват талії

Зняти мірку потрібно по самому вузькому місці, щільно обхопивши талію. Зазвичай вказується в половинному розмірі - напівобхват талії.

Як виміряти обхват стегон

Мірка вимірюється по самим опуклим точкам сідниць горизонтально підлозі. Зазвичай вказується в половинному розмірі - напівобхват стегон.

Як виміряти довжину рукава

Мірку знімають від крайньої точки плеча до зап'ястя по злегка зігнутою в лікті руці. Довжина рукава 3/4 вимірюється аналогічним чином, але до ліктя.

Як виміряти довжину ноги з зовнішньої сторони (або довжина брюк)

Мірка знімається від талії по зовнішній стороні ноги до підлоги.

Як виміряти довжину ноги з внутрішньої сторони (або кроковий шов)

Мірка знімається по внутрішній стороні ноги від паху до підлоги.

Як виміряти ширину плечей

Цю мірку необхідно зняти горизонтально по самим виступаючим точкам від одного плеча до іншого.

Як виміряти довжину виробу

Довжина виробу вимірюється від вехньої точки плечового шва, до низу вироби. При цьому лінія повинна бути рівною і перпендикулярна підлозі. Довжина виробу вимірюється по спинці.

Тепер Ви знаєте як правильно знімати дитячі мірки.

З повагою,
команда SmileTime