УКР
Вхід
Реєстрація 0 товарів
Офіційний сайт виробника дитячого та підліткового одягу SmileTime
063-550-70-19 066-99-38-908 097-210-7-210

Інформація для оптових клієнтів

Раді вітати Вас в нашому магазині. Ви є представником оптового складу, роздрібної точки продажу, організатором СП або хочете почати бізнес, пов'язаний з реалізацією якісного дитячого та підліткового одягу? Тоді цей розділ для Вас.

Для того щоб купити дитячий одяг оптом новому клієнтові необхідно пройти просту реєстрацію на нашому сайті, в коментарях вказати який вид діяльності ви ведете (дилерська мережа, оптово-роздрібний склад / магазин, інтернет-магазин або ін.). Для організаторів СП (спільні покупок) обов'язково вказувати посилання на торговельний майданчик, сторінку в соцмережі, форум або ін. де буде розміщений товар.

З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей співпраці і вам буде надано доступ до актуальних оптовими цінами, після чого Ви зможете негайно оформити замовлення.

Ми пропонуємо для наших оптових клієнтів кілька типів цін. Ціна залежить від виду діяльності, суми замовлень і умов поставки.

Дилер

Запрошуємо до співпраці дилерів на взаємовигідних умовах. Для отримання більш детальної інформації ви можете заповнити форму зворотного зв'язку із зазначенням контактного телефону та ПІБ відповідальної особи або зв'язатися з менеджером по VIP-клієнтам по тел. +38 (097) 210-7-210.

Опт

Після того як Вам буде надано доступ до оптового розділу, ви можете відразу оформити замовлення за оптовими цінами. Мінімальна сума першого замовлення і три тисячі грн. Подальші замовлення без обмеження суми або кількості, можлива закупка ростовкой або конкретні розміри.
Для великих оптових клієнтів ми пропонуємо індивідуальні умови роботи. Для отримання більш детальної інформації ви можете заповнити форму зворотного зв'язку із зазначенням контактного телефону та ПІБ відповідальної особи або зв'язатися з менеджером за телефонами вказаними на сайті.

Організаторам СП

Для зручності роботи ми пропонуємо відправку товару по системі дропшіпінг (dropship) ТК Нова Пошта або Укрпошта безпосередньо Вашим клієнтам - без додаткових націнок і комісій. При такому вигляді співпраці ви заробляєте за рахунок своїх націнок, економите на доставці і гарантуєте своєму покупцеві швидку збірку і відправку замовлення.

З повагою,
команда SmileTime