УКР
Вхід
Реєстрація 0 товарів
Офіційний сайт виробника дитячого та підліткового одягу SmileTime
063-550-70-19 066-99-38-908 097-210-7-210

Інформація про компанію SmileTime

Представляємо Вашій увазі одяг для дітей молодшого шкільного та дошкільного віку торгової марки SmileTime. Ми є виробниками - і знаходимося в Україні! Тобто ніяких додаткових націнок дилерів і зайвих витрат на імпорт.

Сьогодні кожен батько хоче бачити своє чадо в модній, зручною і безпечною одязі. Тому ми прагнемо втілити всі ці побажання в речах нашого виробництва. Основним фактором є вибір матеріалу. Тканини мають сертифікати якості, пофарбовані екологічними фарбами що не викликають алергію або дискомфорт при носінні одягу з такої. Ми прагнемо вибирати матеріали не тільки невибагливі в догляді, а ті які будуть радувати нашого споживача яскравим забарвленням і модними принтами.

Також ми маємо можливість випуску ексклюзивних моделей з урахуванням індивідуальних побажань замовника, таких як вишивка вашого логотипу, підбір фурнітури, зміна розмірів.

Запрошуємо до співпраці оптово-роздрібні склади, магазини, інтернет магазини, організаторів СП, роздрібних покупців. Ми пропонуємо гнучку цінову політику і індивідуальний підхід до кожного нашого партнера.

Ми завжди лояльні до наших покупців. На нашому сайті ви знайдете товари з розпродажу, знижки та бонуси - як для оптових клієнтів, так і при покупці однієї одиниці!

SmileTime - це якісно, ​​зручно і модно для дітей, і вигідно для батьків!

Ми в Facebook - www.facebook.com/groups/210002046179056/